Czarne złoto coraz bardziej zyskuje na popularności, zarówno pośród kobiet, jak i mężczyzn. Nic w tym dziwnego, w końcu bez dwóch zdań różni się od dobrze nam znanej, klasycznej biżuterii, dzięki czemu skrywa w sobie niezwykły charakter. Warto przyjrzeć się temu kruszcowi z bliska, zwłaszcza wybierając pierścionek zaręczynowy. Taki wybór z pewnością wywrze niemałe wrażenie na kobiecie, która ceni sobie nieszablonowość. Czarne złoto posiada w sobie elegancję i niemało luksusu, a sama barwa jest na tyle uniwersalna, że bez wątpienia sprawdzi się w codziennym noszeniu.

 

Pierścionek zaręczynowy z czarnego złota – z jakim kamieniem?

Wybór odpowiedniego kamienia szlachetnego do pierścionka zaręczynowego to nie małe wyzwanie. Zwłaszcza w przypadku pierścionka z czarnego złota, ponieważ kruszec ten jest już sam w sobie efektowny. Klasyczny, biały diament to zawsze dobre rozwiązanie na oświadczyny. Podkreśli on luksusową czerń złota i doda jej nieco więcej ekskluzywności. Dla tych, którzy stawiają jednak na bogactwo, warto zwrócić uwagę na połączenie złota w kolorze czerni i kamienia miłości – rubinu. Z racji tego, że czarny jest kolorem uniwersalnym, każdy klejnot będzie wyglądać dobrze w jego towarzystwie. Intensywna, czerwona barwa rubinu stworzy romantyczny, pełen pasji klimat, a chłodny odcień szafiru przyniesie powiew świeżości i nieskazitelnego piękna. Dla kobiet, które skrywają w sobie pokłady delikatności – pierścionek zaręczynowy z czarnego złota i morganit, czy tanzanit, to miks, obok którego nie da się przejść obojętnie. Czarne złoto, choć jest wyborem odważnym, może zrobić naprawdę ogromne wrażenie.

 

Gdzie kupić wyjątkowy pierścionek zaręczynowy?

Dzisiejsza moc zakupów online pozwala nam na zamówienie pierścionka zaręczynowego, biżuterii, czy obrączek ślubnych bez wychodzenia z domu, a czasem nawet z dyskretną dostawą. Jeżeli zastanawiasz się, jaki salon sprosta Twoim oczekiwaniom – odwiedź jubilera online SAVICKI. Produkty o nietuzinkowym wzornictwie spotykają się tam z pracownikami, którzy służą poradą każdego dnia, a także pasją, którą złotnicy wkładają w wyrób każdego jednego elementu biżuterii znajdującego się w ofercie.